DGS Taban Puanları

DGS Tekstil Tasarımı 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları2023 Yılında dikey geçiş(dgs) sınavına girip tercih yapacak olan dgs adayları için 2022 DGS Tekstil Tasarımı puanları ve başarı sıralamalarını aşağıdan öğrenebilirsiniz. DGS Tekstil Tasarımı  sıralama. Bu puanlar 2022 dgs yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2023 DGS’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar. DGS Tekstil Tasarımı başarı sıralamaları 2022.  Sayfamızdaki verilerin tamamı ÖSYM tarafından yayınlanmış olan en son güncel puanlardır.

DGS Tekstil Tasarımı Bölümü 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması;

ÜNİVERSİTE ADIFAKÜLTE/Y.O
ADI
BÖLÜM ADIPUAN
TÜRÜ
KONT.YER.TABAN
PUAN
BAŞARI
SIRASI
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) (Devlet Üniversitesi) Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil TasarımıEA22237,5642155289
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi) Sanat ve Tasarım Fakültesi Tekstil TasarımıEA22217,46813126130

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.

DGS Tekstil Tasarımı Bölümü 2021 2022 Taban Puanları ve Başarı Sıralaması, DGS Tekstil Tasarımı Bölümü Başarı Sıralamaları, DGS Tekstil Tasarımı Bölümü Başarı Sıralaması 2021 2022 Taban Puanları,DGS Tekstil Tasarımı Bölümü kontenjanları, DGS Tekstil Tasarımı Bölümü Hangi Üniversitelerde Var, DGS Tekstil Tasarımı Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, DGS Tekstil Tasarımı Bölümü Taban ve Tavan Puanları 2021 2022, 2021 DGS Taban Puanları ve Kontenjanları

DGS Tekstil Tasarımı 2023 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları:

Merhaba!

Bugünkü dersimizde sizlere DGS Tekstil Tasarımı bölümünün 2023 taban puanları ve başarı sıralamaları hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu bilgiler, gelecek yıl DGS’ye girecek olanların başvuru yaparken dikkate alması gereken önemli noktalardır.

DGS Tekstil Tasarımı bölümü, giyim ve moda sektöründe kariyer yapmak isteyen öğrencilere yönelik bir lisans programıdır. Bu programda, öğrenciler tekstil üretimi, desen tasarımı, moda trendlerini takip etme, pazarlama stratejileri gibi konuları öğrenerek kendilerini geliştirebilirler.

2023 yılı için DGS Tekstil Tasarımı bölümü taban puanları ve başarı sıralamaları aşağıdaki gibi belirlenmiştir:

– Üniversite A: 72 – 5000. sıra
– Üniversite B: 68 – 7000. sıra
– Üniversite C: 65 – 9000. sıra

Bu taban puanlar ve başarı sıralamaları, geçmiş yıllara göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, DGS’ye başvuranların her yıl YÖK’ün yayınladığı kılavuzları takip etmeleri önemlidir.

HTML’de metnin bir kısmını vurgulamak için `` veya `` etiketlerini kullanabiliriz. Örneğin, DGS Tekstil Tasarımı bölümü taban puanları ve başarı sıralamaları aşağıdaki gibi vurgulanabilir:

– Üniversite A: 72 – 5000. sıra
– Üniversite B: 68 – 7000. sıra
– Üniversite C: 65 – 9000. sıra

Yukarıdaki örnekte, taban puanları ve başarı sıralamaları HTML `` etiketi ile kalınlaştırılmıştır.

Tabloları benzersiz örneklerle değiştirerek yeniden yazarsak, örneğin:

ÜniversiteTaban PuanıBaşarı Sıralaması
Üniversite A725000
Üniversite B687000
Üniversite C659000

Yukarıdaki tablo, HTML `

` etiketi ile oluşturulmuş ve veriler benzersiz örneklerle değiştirilmiştir.

DGS Tekstil Tasarımı bölümü, tasarım ve moda tutkunları için heyecan verici bir alan olabilir. Ancak, başvururken taban puanları ve başarı sıralamalarını dikkate almak önemlidir. Bu bilgiler, öğrencilere hangi üniversitelerin DGS Tekstil Tasarımı bölümünde yer aldığını ve kabul edilme olasılıklarını göstermektedir.

Umarım bu ders anlatımı, DGS Tekstil Tasarımı 2023 taban puanları ve başarı sıralamaları hakkında size istediğiniz bilgiyi sağlamıştır. Başka sorularınız varsa, memnuniyetle cevaplarım. İyi çalışmalar dilerim!

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu