Eğitim Ücretleri

Avrasya Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları 2022 2023Avrasya Üniversitesi tarafından 2022-2023 yılı için belirlenen öğrenim ücretleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Avrasya Üniversitesi ücretleri, Avrasya Üniversitesi eğitim ücretleri

Avrasya Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları 2022-2023

Avrasya Üniversitesi’nde eğitim-öğretim ücrete tabidir. Fakülte ve Yüksekokul Bölümlerine ait ücretler;

Fen-Edebiyat Fakültesi;

İngiliz Dili Ve Edebiyatı Pr. (%50 İndirimli),Moleküler Biyoloji Ve Genetik Pr. (İngilizce) (%50 İndirimli), Psikoloji Pr. (Ücretli), Türk Dili Ve Edebiyatı Pr. (%50 İndirimli)  50,000.00 TL’dir.

İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Pr. (%50 İndirimli) 30,000.00 TL’dir.

Mühendislik Ve Mimarlık Fakültesi;

Bilgisayar Mühendisliği Pr. (%50 İndirimli), İç Mimarlık Ve Çevre Tasarımı Pr. (%50 İndirimli),  İnşaat Mühendisliği Pr. (%50 İndirimli), Mimarlık Pr. (%50 İndirimli) 50,000.00 TL ‘dir.

Sağlık Bilimleri Fakültesi;

Beslenme Ve Diyetetik Pr. (%50 İndirimli) 45,000.00 TL, Ebelik Pr. (%50 İndirimli) 45,000.00 TL, Egzersiz Ve Spor Bilimleri Pr. (%50 İndirimli) (Özel Yetenek) 30,000.00 TL, Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Pr. (%50 İndirimli) 45,000.00 TL , Hemşirelik Pr. (Ücretli) 45,000.00 TL, Odyoloji Pr. (%50 İndirimli) 30,000.00 TL’dir.

Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Gastronomi Ve Mutfak Sanatları Pr. (%50 İndirimli) 50,000.00 TL’dir.

Meslek Yüksekokulu;

Adalet Pr. (%50 İndirimli),  Aşçılık Pr. (%50 İndirimli),
Bilgisayar Programcılığı Pr. (%50 İndirimli), Harita Ve Kadastro Pr. (%50 İndirimli) 30,000.00 TL,İç Mekan Tasarımı Pr. (%50 İndirimli), İnşaat Teknolojisi Pr. (%50 İndirimli), Mimari Restorasyon Pr. (%50 İndirimli), Moda Tasarımı Pr. (%50 İndirimli), Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Pr. (%50 İndirimli), Spor Yönetimi Pr. (%50 İndirimli), Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik Pr. (İngilizce) (%50İndirimli) 30,000.00 TL’dir.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu;

Ağız Ve Diş Sağlığı Pr. (%50 İndirimli), Anestezi Pr. (Ücretli),  Anestezi Pr. (İö) (Ücretli), Çocuk Gelişimi Pr. (%50 İndirimli), Çocuk Gelişimi Pr. (İö) (%50 İndirimli),  Diş Protez Teknolojisi Pr. (%50 İndirimli), Eczane Hizmetleri Pr. (%50 İndirimli),  İlk Ve Acil Yardım Pr. (Ücretli), İlk Ve Acil Yardım Pr. (İö) (Ücretli), İş Ve Uğraşı Terapisi Pr. (%50 İndirimli), Odyometri Pr. (%50 İndirimli), Odyometri Pr. (İö) (%50 İndirimli), Optisyenlik Pr. (%50 İndirimli), Optisyenlik Pr. (İö) (%50 İndirimli), Ortopedik Protez Ve Ortez Pr. (%50 İndirimli), Patoloji Laboratuvar Teknikleri Pr. (%50 İndirimli), Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Pr. (%50 İndirimli), Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Pr. (%50 İndirimli), Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Pr. (İö) (%50 İndirimli) 35,000.00 TL’dir.

İlave bir tercih indirimi bulunmamaktadır.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. YUKARIDA BELİRTİLEN ÜCRETLER PEŞİN ÜCRETLER OLUP ÜCRETLERDEN BAZILARI KDV DAHİL VE BAZILARI İSE KDV HARİÇ FİYATLARDIR.SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.

Avrasya Üniversitesi Bursları, Avrasya Üniversitesi Eğitim Ücretleri, Avrasya Üniversitesi Ücretleri

Avrasya Üniversitesi, öğrencilere yüksek kaliteli eğitim imkanı sunan saygın bir üniversitedir. Üniversitenin 2022-2023 eğitim yılı ücretleri ve burs imkanları, öğrencilerin maddi durumlarına uygun seçenekler sunmaktadır.

**Eğitim Ücretleri**

Avrasya Üniversitesi’nin eğitim ücretleri, her yıl belirlenen oranlara göre güncellenmektedir. Üniversite, öğrencilere farklı ödeme seçenekleri sunarak maddi yüklerini hafifletmeyi hedeflemektedir. Ücretler, dönemlik olarak tahsil edilmekte olup detaylı bilgilere üniversitenin resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

**Burs İmkanları**

Avrasya Üniversitesi, öğrencilere çeşitli burs imkanları sunmaktadır. Burslar, öğrencilerin akademik başarıları, sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımı veya maddi durumları dikkate alınarak belirlenmektedir. Üniversite bünyesindeki burslar şunlardır:

1. Akademik Başarı Bursları: Yüksek not ortalamasına sahip öğrencilere verilen bu burslar, özverili çalışmanın ve başarının ödüllendirilmesini amaçlamaktadır.
2. Sosyal ve Kültürel Faaliyet Bursları: Öğrencilerin üniversite içinde veya dışında sosyal veya kültürel faaliyetlere aktif olarak katılmaları durumunda verilen bu burslar, öğrencileri teşvik etmektedir.
3. İhtiyaç Bursları: Maddi durumu yetersiz olan öğrencilere sağlanan bu burslar, eğitimlerine devam etmelerini desteklemektedir.

**Önemli Yerler**

Avrasya Üniversitesi’nin kampüsü, modern ve donanımlı olanaklarıyla öne çıkmaktadır. Kampüste öğrencilerin eğitim ve sosyal yaşam ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla farklı alanlar bulunmaktadır.

1. Kütüphane: Öğrencilerin araştırma yapması ve derse destek olması için geniş bir kütüphane bulunmaktadır.
2. Laboratuvarlar: Fakülte ve bölümlere özel laboratuvarlar, öğrencilerin pratik becerilerini geliştirmelerine olanak sağlamaktadır.
3. Konferans Salonu: Öğrencilerin konferans, seminer ve etkinliklere katılması için modern bir konferans salonu mevcuttur.
4. Kafe ve Restoranlar: Öğrencilerin dinlenme ve sosyalleşme imkanı bulabilecekleri kafe ve restoranlar, kampüs içerisinde yer almaktadır.
5. Spor Tesisleri: Spor faaliyetlerine katılmak isteyen öğrenciler için spor salonları ve sahalar bulunmaktadır.

Avrasya Üniversitesi, eğitim ücretleri ve burs imkanlarıyla her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen bir kurumdur. Öğrencilerin eğitimleri boyunca desteklenmeleri ve başarılı bir şekilde mezun olmaları sağlanmaktadır.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu