Bilgi

EBA TV Lise, Ortaokul, İlkokul Ders Tekrar Saatleri Ne Zaman?EBA TV Lise ders tekrar saatleri,Ortaokul ders tekrar saatleri, ilkokul ders tekrar saatleri yayımlanan uzaktan eğitim ders programı ile belli oldu. 31 Ağustos’ta başlayan uzaktan eğitimde ilkokul, ortaokul ve lise eğitimleri farklı kanallardan veriliyor. TRT EBA TV derslerinin tekrarları aynı gün içerisinde yayınlanacak. Peki EBA ilkokul, ortaokul, lise tekrar saatleri ne zaman başlıyor?

EBA TV Ders Tekrar Saatleri Ne Zaman?

TRT EBA TV ilkokul derslerinin tekrarları 14:30’da başlayacak ve 19:30’da sona erecek. Ortaokul ders tekrarları 14:30’da, lise ders tekrarları ise 15:30’da başlayacak. İşte tüm derslerin tekrar saatleri..

EBA TV İLKOKUL TEKRAR SAATLERİ

TRT EBA TV ilkokul derslerinin tekrarları 14:30’da başlayacak ve 19:30’da sona erecek. 31 Ağustos’ta ilk olarak ‘Okuyorum yazıyorum’ isimli ders tekrarı yayınlanacak.

EBA TV ORTAOKUL TEKRAR SAATLERİ

TRT EBA TV’de ortaokul ders tekrarları 14:30’da başlayacak ve 19:30’a kadar devam edecek.

EBA TV LİSE TEKRAR SAATLERİ

Lise ders tekrarları saat 15:30’da başlayacak ve 21:30’a kadar devam edecek. Ders tekrarları da 9. sınıf dersleri ile başlayacak. Son üç der 9-10-11 ve 12. sınıflar için ortak olacak.

EBA TV, EBA TV Ders Tekrar Saatleri Ne Zaman?, EBA TV ilkokul ders tekrar saatleri, EBA TV Lise ders tekrar saatleri, EBA TV Ortaokul ders tekrar saatleri

EBA TV, lise, ortaokul ve ilkokul öğrencilerine derslerini tekrar etme imkanı sunan bir platformdur. Her düzeydeki öğrenciler için ders tekrarları belirli saatlerde yayınlanmaktadır.

Lise düzeyindeki ders tekrarları, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 09:00 ile 11:00 arasında yayınlanmaktadır. Bu saatlerde öğrenciler, derslerini tekrar edebilir ve konuları daha iyi anlama fırsatı bulabilirler.

Ortaokul düzeyindeki ders tekrarları, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 11:00 ile 13:00 arasında yayınlanmaktadır. Bu saatlerde öğrenciler, derslerini gözden geçirerek eksik oldukları konuları tamamlayabilirler.

İlkokul düzeyindeki ders tekrarları ise, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri saat 13:00 ile 15:00 arasında yayınlanmaktadır. Bu saatlerde öğrenciler, önceki gün öğrendikleri konuları tekrarlayabilir ve yeni bilgiler öğrenebilirler.

Bu tekrar saatleri, öğrencilerin dersleri düzenli bir şekilde izlemelerini ve öğrenme sürecine katkıda bulunmalarını sağlamak amacıyla belirlenmiştir. EBA TV’nin düzenli olarak takip edilmesi, öğrencilerin başarılarını artırmada önemli bir rol oynamaktadır.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu