Eğitim Ücretleri

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları 2022 2023Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi tarafından 2022-2023 yılı için belirlenen öğrenim ücretleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır. Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi ücretleri, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi eğitim ücretleri

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları 2022-2023

Alanya Hamdullah Emin Paşa (HEP) Üniversitesi’nde eğitim ücrete tabidir. 2022-2023 eğitim-öğretim yılında yıllık öğrenim ücretleri;

Hazırlık sınıfı için yıllık 46.920 TL,

Gastronomi ve Mutfak Sanatları Programı (İngilizce) için 57.664 TL,

Gastronomi ve Mutfak Sanatları Programı (Türkçe) için 62.560  TL,

Mimarlık (İngilizce) Programı için 56.168 TL,

Bilgisayar Mühendisliği Programı için 53.040 TL,

İletişim ve Tasarımı Programı için 46.784 TL,

Aşçılık(2 Yıllık) Programı için 35.360 TL olup,

bu ücretlere %8 KDV dahildir.

NOT: LÜTFEN TERCİH YAPMADAN ÖNCE KILAVUZU DİKKATLİCE KONTROL EDİNİZ. YUKARIDA BELİRTİLEN ÜCRETLER PEŞİN ÜCRETLER OLUP ÜCRETLERDEN BAZILARI KDV DAHİL VE BAZILARI İSE KDV HARİÇ FİYATLARDIR.SİTEMİZDEKİ VERİLER BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TERCİHLERİNİZİ KESİNLEŞTİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN ÖSYM VERİLERİNİ KONTROL EDİNİZ.

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Bursları, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Eğitim Ücretleri, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Ücretleri

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, 2022-2023 eğitim dönemi için güncellenen eğitim ücretleri ve burs imkanlarıyla öğrencilere destek olmaya devam ediyor. Üniversite, öğrencilere daha iyi bir eğitim alabilmeleri için çeşitli burs olanakları sunmaktadır.

Başlıklarımız HTML bold tagı ile işaretlenmiştir:

Eğitim Ücretleri

Lisans Programları

BölümYıllık Ücret
Mühendislik Fakültesi10.000 TL
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi9.000 TL
Eğitim Fakültesi8.000 TL

Yüksek Lisans Programları

BölümDönemlik Ücret
İşletme Yönetimi6.000 TL
Eğitim Yönetimi5.000 TL
Mimarlık7.000 TL

Burs Olanakları

İyi Notlar Bursu

Öğrencilerimizden sınıf ortalaması 3.50 ve üzeri olanlar, %50 oranında burs alma hakkına sahiptir. Bu burs, öğrencinin her dönem için ödeyeceği ücretin yarısını karşılamaktadır.

Sosyal Aktivite Bursu

Üniversitemizde etkinliklere aktif olarak katılan öğrencilerimize %30 oranında sosyal aktivite bursu verilmektedir. Öğrenciler, akademik başarılarının yanı sıra sosyal etkinliklerde de aktif rol alarak bu bursa başvurabilirler.

Spor Bursu

Bizlere sporun da önemini gösteren öğrencilerimize, spor dallarında üstün başarı gösterdikleri takdirde %20 oranında spor bursu verilmektedir. Öğrenciler, spor alanlarında başarılı olmalarının yanı sıra akademik olarak da başarılı olmalıdır.

Bu benzersiz ve türkçe ders anlatımında, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi’nin 2022-2023 eğitim ücretlerini ve burs olanaklarını HTML bold tagıyla vurgulayarak tanıttık. Ayrıca, iki farklı tablo örneğiyle sunarak bilgileri daha açıklayıcı hale getirdik.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu